Logo Sztab Ostrów Wlkp

Dzięki wam zebraliśmy już: 519794.45 złotych!

Dla Wolontariuszy WOŚP

Wolontariusze! Mamy dla was garść praktycznych informacji, które przydadzą się Wam podczas tegorocznego, 28. Finału WOŚP!

50022257_2262197077133226_1843151409390813184_o
 

Co dla Was przygotowaliśmy?

W ramach tegorocznego Finału WOŚP nasi partnerzy przygotowali niespodzianki dla wolontariuszy, którzy 12 stycznia wyruszą na ulice naszego miasta, by zbierać pieniądze dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Tego dnia osoby za okazaniem WOŚP – owego identyfikatora, będą mogły podróżować za darmo autobusami MZK Ostrów Wielkopolski.

Zapieknajpa przy ulicy Wrocławskiej 20 przygotowywać będzie dla wolontariuszy, którzy zechcą ich odwiedzić, pajdy chleba ze swojskim smalcem i ogórkiem kiszonym oraz porcję gorącej zupy pieczarkowej z grzankami i natką pietruszki. Poczęstują Was oni także ciepłą herbatą. Ponadto zostanie przygotowana dla wolontariuszy specjalna oferta cenowa na zapiekanki.

Restauracja Grand Pizza również przygotuje bezpłatną zupę dla wolontariuszy, którzy odwiedzą ich lokal przy ul. Kolejowej 19. Do wyboru pomidorowa lub grochówka, jedna dla każdej z osób, będzie dostępna w godzinach otwarcia lokalu, w trakcie trwania zbiórki. Tego dnia także dla wolontariuszy Pizza Margherita 40 cm w cenie 10 zł (w godzinach otwarcia lokalu).

Natomiast 21 Cafe & Restaurant znajdująca się na Rynku zaprasza wolontariuszy na gorącą czekoladę podawaną na wynos.

Poza tym, w Ostrowskim Centrum Kultury będzie czekać na Was pyszna zupa oraz herbata. Dodatkowo, przed wejściem do OCK-u znajdziecie kuchnie polową serwującą grochówkę i bigos.

Zahir kebab przygotował promocję dla wolontariuszy  -50 % na wszystkie dania po okazaniu identyfikatora.

Ponadto, Cukiernia Marek Gagatek przygotowała specjalną ofertę dla wolontariuszy. Za symbolicznego grosza otrzymają oni kawę, pączka i herbatę.

Odbiór i zdawanie puszek

Po puszki i identyfikatory możecie zgłaszać się już od godziny 7:30 do Ostrowskiego Centrum Kultury przy ul. Wolności 2. Będziemy czekać na Was w holu na parterze, na pewno traficie! Puszki możecie odebrać do godz. 13:00. Zdawanie puszek będzie trwać od godz. 15:00 do 20:00.

Sytuacje kryzysowe

W przypadku sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia prosimy o jak najszybszy kontakt z policją: numer 112.

W przypadku jakichkolwiek problemów, pytań lub sytuacji awaryjnych prosimy o kontaktowanie się bezpośrednio ze sztabem, numer alarmowy sztabu: 575033825 – przeznaczony jest specjalnie dla Was!

 

Dziękujemy bardzo za wsparcie! Pomagajmy razem – “WIATR W ŻAGLE” !