Logo Sztab Ostrów Wlkp

Dzięki wam zebraliśmy już: 388505.8 złotych!

Nasi partnerzy

W naszą akcję zaangażowało się wiele firm i sklepów, u których znajdziecie jedną z kilku sztabowych puszek stacjonarnych! Możecie pomóc w napełnieniu puszki !

Przedstawiamy mapę na której znajdziecie m.in. lokalizację puszek stacjonarnych:

Perfect Look Studio Urody – puszka firmowa

Grand Restaurant&Pizza – puszka firmowa

KFC Ostrów Wlkp Ostrovia – puszka firmowa

Castorama Smart – puszka firmowa

Przedszkole nr 9 Miś Uszatek – puszka firmowa

Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów. Leśniak. Mechanika. Diagnostyka. Serwis. Naprawa samochodów. – puszka firmowa

Yasumi SPA – Gabinet kosmetyczny – puszka firmowa

ESA Trucks Polska Sp. z o.o. filia Ostrów Wielkopolski – puszka firmowa

TASOMIX – puszka firmowa

MKM-WOOD – puszka firmowa

Restauracja Nastrojowa – puszka firmowa

“Zachcianka” Fryzjerstwo Natalia Kłys – puszka firmowa

3mk Protection – puszka firmowa

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy – puszka firmowa

Stare Kino – puszka firmowa

Filia Centrum Kultury oraz Biblioteka Publiczna GiM Nowe Skalmierzyce – puszka firmowa

Filia Centrum Kultury oraz Biblioteka Publiczna GiM Nowe Skalmierzyce – puszka firmowa

Gminny Ośrodek Kultury w Przygodzicach – puszka firmowa

Warsztat Telefoniczny – Pogwarancyjny Serwis Telefonów • Sprzedaż • Skup – puszka firmowa

CRK Zieleń i Rekreacja Sp. z o.o. – Baza Techniczna – puszka firmowa

3mk Protection – puszka firmowa

Szkoła Podstawowa nr 7 im. gen. Józefa Bema – puszka firmowa

Szkoła Podstawowa im. M. Kopernika – puszka firmowa

Factory Centrum Fitness – puszka firmowa

Niepubliczna Szkoła Podstawowa – puszka firmowa

Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów. Leśniak. Mechanika. Diagnostyka. Serwis. Naprawa samochodów. – puszka stacjonarna

Wspierają nas także…

  OSTROWSKIE CENTRUM KULTURY

Ostrowskie Centrum Kultury jest największą instytucją kulturalną w naszym mieście. Organizuje setki wydarzeń każdego roku, a jednym z nich jest właśnie Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przygotowania do każdego z finałów trwają kilkaset godzin, a pracownicy OCK dzielnie dbają o wszelkie sprawy organizacyjne. W tym miejscu nie można nie wspomnieć o tym, że to właśnie OCK jest gospodarzem każdego Finału w Ostrowie.

 HUFIEC ZHP OSTRÓW WIELKOPOLSKI

Ostrowski hufiec zrzesza ponad 500 zuchów, harcerzy i instruktorów.

Harcerze ostrowskiego hufca są potęgą każdego finału WOŚP w naszym mieście. To dzięki nim program dopięty jest na ostatni guzik, to oni spędzają kilkanaście godzin na liczeniu zebranych pieniędzy, a także dbają o najmniejsze szczegóły, często zupełnie niezauważalne, w trakcie finału.

Ratowników z Harcerskiego Klubu Ratowniczego można podziwiać w pozoracjach medycznych, a WOŚPowe fotorelacje, video i wszelkie teksty w mediach możesz czytać i oglądać dzięki harcerzom wychowanych w hufcowym Zespole Promocji i Wizerunku. Nie można także zapomnieć o harcerzach, którzy corocznie dzielnie wychodzą na ulice z puszkami. Ostrowski hufiec na Facebooku.

MARIKA WOJTOWICZ – ZUMBA

Marika od lat urozmaica program Finału WOŚP w Ostrowie swoja jakże energetyczną i pozytywną ZUMBĄ. Każda edycja „Zumba dla WOŚP” cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a sala gimnastyczna pęka w szwach od roztańczonych zumbowiczów. 

  TELEWIZJA PROART

Telewizja Proart działa nieprzerwanie od 1995 roku. Podstawowym celem jej działalności jest przygotowywanie informacji z regionu, produkcja magazynów tematycznych, a także reportaży dotyczących życia i problemów społeczności lokalnej. Na początku swojej działalności Telewizja Proart funkcjonowała tylko w obrębie Ostrowia Wielkopolskiego, dziś obejmuje swoim zasięgiem 5 miast powiatowych Południowej Wielkopolski.

Od wielu lat Telewizja Proart wspiera działania ostrowskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy głównie poprzez realizację programu na żywo w samym dniu Finału.

  OLPNA

Stowarzyszenie OLPNA (Ostrowska Liga Piłki Nożnej Amatorskiej), to dobrze już znana w Ostrowie Wielkopolskim marka. Jest organizatorem rozgrywek piłki nożnej 6-osobowej w naszym mieście już od 2007 roku. Doskonały i szybki rozwój ligi spowodował, że w sezonie 2016/2017 do turnieju zgłosiła się rekordowa liczba drużyn – 32 zespoły, w których wystąpi ponad 600 zawodników. OLPNA jest zrzeszona w Polskiej Federacji Piłki Nożnej 6-osobowej Playarena. Dzięki temu najlepsze zespoły z Ostrowa co roku rywalizują w Mistrzostwach Polski oraz w Fortuna Pucharze Polski. Jest to również szansa dla zawodników, którzy mogą zdobyć powołania do Reprezentacji Polski Piłki Nożnej 6-osobowej.

Od 2011 roku OLPNA gra razem z ostrowskim sztabem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Corocznie organizują turniej halowej piłki nożnej „OLPNA dla WOŚP”, z którego zarówno wpisowe wpłacane przed drużyny, jak i pieniądze pochodzące z licytacji – które odbywają się pomiędzy meczami – trafiają do puszek Orkiestry. Przez wszystkie edycje OLPNA na rzecz WOŚP zebrała ponad 24 tys. zł. OLPNA na Facebooku.

TWORZENIE STRON WWW – DAWID URBAŃSKI

Tworzenie stron www. Projektowanie, programowanie stron internetowych. hi@dawidurbanski.com

GRUPA MSG Logo  GRUPA MSG

RUPA MSG to nowatorska oraz kompleksowa odpowiedź na Państwa wymagania. Dzięki połączeniu trzech usług: realizacji eventów, dostarczania ekskluzywnych podarunków i firmowych gadżetów oraz wypożyczania sprzętu technicznego i atrakcji. Dajemy Państwu wachlarz nieograniczonych możliwości, z którego możecie skorzystać nie tracąc czasu na szukaniu kilkunastu podwykonawców, a zrealizowanie wszystkich potrzeb u jednego zaufanego partnera!

  MANHATTAN CLUB

Manhattan Club na mapie polskiego clubbingu istnieje od ponad 24 lat. Klub Manhattan to nie tylko miejsce odbywania się wydarzeń muzycznych. To przede wszystkim miejsce jednoczące od lat klubowiczów!

Do dyspozycji klubowiczów oddano 3 parkiety muzyczne, 4 bary (w tym jeden specjalny Shot Bar mieszczący się na balkonie dużej sali), specjalną strefę Exclusive oraz Vip Room Blue mieszczący 30 osób, który jest idealną propozycją na przyjęcia urodzinowe, wieczory panieńskie, kawalerskie oraz wszelkiego rodzaju imprezy integracyjne.

Już drugi rok z rzędu razem z nami zagra klub Manhattan Czekanów
30 stycznia przygotujcie na kolejną odsłonę klubowego grania z Orkiestrą, podczas transmisji live prosto z klubu Manhattan na YouTube i Facebooku.

 

RAFAŁ KACZMAREW, ZŁAP CHWILĘ ORAZ PAWEŁ HNATYK

To czterech zdolnych fotografów, którzy przez cały dzień Finału będą wszędzie, gdzie dzieją się orkiestrowe wydarzenia. Wszystkie ich zdjęcia znaleźć będzie można na naszym profilu na Facebooku (klik).

KFC Ostrów Wlkp Ostrovia – puszka stacjonarna

Castorama Smart – puszka stacjonarna

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy – puszka stacjonarna

Przedszkole nr 9 Miś Uszatek – puszka stacjonarna

Sklep Zielarsko-Medyczny “Fiołek” – puszka stacjonarna

Gminny Ośrodek Kultury w Przygodzicach – puszka stacjonarna

TASOMIX – puszka stacjonarna

Odwiedzając ich pamiętajcie o możliwości wrzucenia drobnych do puszki WOŚP!

Pancernik.eu

Tworzą dla nas infolinię.