Logo Sztab Ostrów Wlkp

Dzięki wam zebraliśmy już: 519794.45 złotych!

Nasi partnerzy

W naszą akcję zaangażowało się wiele firm i sklepów, u których znajdziecie jedną z kilku sztabowych puszek stacjonarnych! Możecie pomóc w napełnieniu puszki !

Przedstawiamy mapę na której znajdziecie m.in. lokalizację puszek stacjonarnych:

Grand Restaurant&Pizza – puszka firmowa

Castorama Smart – puszka firmowa

Przedszkole nr 9 Miś Uszatek – puszka firmowa

Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów. Leśniak. Mechanika. Diagnostyka. Serwis. Naprawa samochodów. – puszka firmowa

TASOMIX – puszka firmowa

3mk Protection – puszka firmowa

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Nowe Skalmierzyce – puszka firmowa

Stare Kino – puszka firmowa

Filia Centrum Kultury oraz Biblioteka Publiczna GiM Nowe Skalmierzyce – puszka firmowa

Filia Centrum Kultury oraz Biblioteka Publiczna GiM Nowe Skalmierzyce – puszka firmowa

Gminny Ośrodek Kultury w Przygodzicach – puszka firmowa

Szkoła Podstawowa nr 7 im. gen. Józefa Bema – puszka firmowa

Factory Centrum Fitness – puszka firmowa

Wspierają nas także…

  

OSTROWSKIE CENTRUM KULTURY

Ostrowskie Centrum Kultury jest największą instytucją kulturalną w naszym mieście. Organizuje setki wydarzeń każdego roku, a jednym z nich jest właśnie Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przygotowania do każdego z finałów trwają kilkaset godzin, a pracownicy OCK dzielnie dbają o wszelkie sprawy organizacyjne. W tym miejscu nie można nie wspomnieć o tym, że to właśnie OCK jest gospodarzem każdego Finału w Ostrowie.

 

HUFIEC ZHP OSTRÓW WIELKOPOLSKI

Ostrowski hufiec zrzesza ponad 500 zuchów, harcerzy i instruktorów.

Harcerze ostrowskiego hufca są potęgą każdego finału WOŚP w naszym mieście. To dzięki nim program dopięty jest na ostatni guzik, to oni spędzają kilkanaście godzin na liczeniu zebranych pieniędzy, a także dbają o najmniejsze szczegóły, często zupełnie niezauważalne, w trakcie finału.

Ratowników z Harcerskiego Klubu Ratowniczego można podziwiać w pozoracjach medycznych, a WOŚPowe fotorelacje, video i wszelkie teksty w mediach możesz czytać i oglądać dzięki harcerzom wychowanych w hufcowym Zespole Promocji i Wizerunku. Nie można także zapomnieć o harcerzach, którzy corocznie dzielnie wychodzą na ulice z puszkami. Ostrowski hufiec na Facebooku.

 
TELEWIZJA PROART

Telewizja Proart działa nieprzerwanie od 1995 roku. Podstawowym celem jej działalności jest przygotowywanie informacji z regionu, produkcja magazynów tematycznych, a także reportaży dotyczących życia i problemów społeczności lokalnej. Na początku swojej działalności Telewizja Proart funkcjonowała tylko w obrębie Ostrowia Wielkopolskiego, dziś obejmuje swoim zasięgiem 5 miast powiatowych Południowej Wielkopolski.

Od wielu lat Telewizja Proart wspiera działania ostrowskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy głównie poprzez realizację programu na żywo w samym dniu Finału.


  OLPNA

Stowarzyszenie OLPNA (Ostrowska Liga Piłki Nożnej Amatorskiej), to dobrze już znana w Ostrowie Wielkopolskim marka. Jest organizatorem rozgrywek piłki nożnej 6-osobowej w naszym mieście już od 2007 roku. Doskonały i szybki rozwój ligi spowodował, że w sezonie 2016/2017 do turnieju zgłosiła się rekordowa liczba drużyn – 32 zespoły, w których wystąpi ponad 600 zawodników. OLPNA jest zrzeszona w Polskiej Federacji Piłki Nożnej 6-osobowej Playarena. Dzięki temu najlepsze zespoły z Ostrowa co roku rywalizują w Mistrzostwach Polski oraz w Fortuna Pucharze Polski. Jest to również szansa dla zawodników, którzy mogą zdobyć powołania do Reprezentacji Polski Piłki Nożnej 6-osobowej.

Od 2011 roku OLPNA gra razem z ostrowskim sztabem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Corocznie organizują turniej halowej piłki nożnej „OLPNA dla WOŚP”, z którego zarówno wpisowe wpłacane przed drużyny, jak i pieniądze pochodzące z licytacji – które odbywają się pomiędzy meczami – trafiają do puszek Orkiestry. Przez wszystkie edycje OLPNA na rzecz WOŚP zebrała ponad 24 tys. zł. OLPNA na Facebooku.

Już drugi rok z rzędu razem z nami zagra klub Manhattan Czekanów
30 stycznia przygotujcie na kolejną odsłonę klubowego grania z Orkiestrą, podczas transmisji live prosto z klubu Manhattan na YouTube i Facebooku.

 

ZŁAP CHWILĘ

Fotograf, którzy przez cały dzień Finału będą wszędzie, gdzie dzieją się orkiestrowe wydarzenia. Wszystkie ich zdjęcia znaleźć będzie można na naszym profilu na Facebooku.

Odwiedzając ich pamiętajcie o możliwości wrzucenia drobnych do puszki WOŚP!

Pancernik.eu

Tworzą dla nas infolinię gdzie będziecie mogli połączyć się z nami i licytować przedmioty nie wychodząc z domu!