Logo Sztab Ostrów Wlkp

Dzięki wam zebraliśmy już: 410950,01 złotych!

Co do wylicytowania?

Sklepik “Dar Serca”

Podczas 29. Finału WOŚP między występami artystycznymi na Dużej Scenie w OCK odbędzie się kilkanaście licytacji. 

49343495_2331955566823944_3556621027217768448_o

Już teraz można odwiedzać nasz sklepik “Dar Serca”!

W tym roku przyjmuje on nową formę. Będzie działał w ramach grupy na Facebooku Sklepik WOŚP “Dar Serca” Ostrów Wielkopolski! 
 
Dołączyć do grupy należy przez podany link. Tam dodać można post z przedmiotem który chce się przekazać lub licytować wystawiony przedmiot, a całość zebranych pieniędzy trafia do internetowej puszki WOŚP.
Przedmioty przeznaczone do sklepiku “Dar Serca” można również przekazywać w Ostrowskim Centrum Kultury. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem i zapraszamy do korzystania z możliwości naszego sklepiku.

Oprócz podarowanych przez Państwa przedmiotów zwyczajowo będziemy dysponować również sporą ilością różnego rodzaju zakręconych rzeczy z logiem WOŚP. Są to koszulki, torby lniane oraz nerki, książki, zegar, budzik i wiele innych.

Do zobaczenia w dniu 29. Finału i w sklepiku Dar Serca!❤

Poniżej prezentujemy regulamin sklepiku “Dar Serca”.

Regulamin sklepiku “Dar Serca

Całość pozyskanych środków wpłacana jest na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

  1. Każdy użytkownik grupy może umieścić przedmiot lub voucher na usługę na sklepikowej licytacji – określa cenę wyjściową oraz zapewnia przekazanie przedmiotu osobie, która go wylicytowała (po otrzymaniu dowodu wpłaty).
  2. Każda aukcja trwa do godziny 20:00 piątego dnia od wystawienia przedmiotu. Przedmioty dodane od 26.01.2021 licytowane będą do 31.01.2021 – do godziny 20:00.
  3. Każdy użytkownik grupy może licytować wystawione przedmioty, tym samym zobowiązuje się do dokonania wpłaty zadeklarowanej kwoty w przypadku wygrania licytacji oraz okazania dowodu wpłaty osobie wystawiającej dany przedmiot/usługę lub moderatorowi grupy.
  4. Po zakończeniu aukcji moderator oznacza w poście osobę, która zaproponowała najwyższą kwotę. Osoba ta zobowiązana jest do dokonania wpłaty do eSkarbonki https://eskarbonka.wosp.org.pl/yph5kn w ciągu 48 godzin. W przypadku braku wpłaty, licytację wygrywa kolejna osoba.
  5. Po zakończeniu aukcji należy edytować post, wpisując “LICYTACJA ZAKOŃCZONA” – nie usuwamy postów.
  6. Przedmioty przyniesione do siedziby OCK, wystawia administrator grupy.
  7. W licytacjach mogą uczestniczyć tylko osoby pełnoletnie.
  8. Wszelkich dodatkowych informacji udziela administrator.