Logo Sztab Ostrów Wlkp

Dzięki wam zebraliśmy już: 519794.45 złotych!

Już się u nas działo!

W trakcie 31. Finału WOŚP w Ostrowie Wielkopolskim już wiele się działo, a jeszcze wiele przed nami.

O godz. 8.00 w Regionalnym Centrum Krwiodawsta i Krwiolecznictwa wystartowała już poraz ósmy akcja oddawania krwi “Płynie w nas dobra krew” Krwiodawcy oddali łącznie 21,950 litrów pełnej krwi!

O godz. 12.00 na ostrowskich Piaskach-Szczygliczce odbyła się tradycyjna kąpiel w lodowatej wodzie Ostrowskiego Klubu Morsów. Otwarli oni w ten sposób 7. BIEG ” Pobiegnij z WOŚP w Ostrowie i policz się z cukrzycą”. W biegu wzięło udział 230 osób!

Na Ostrowskim Rynku zagościła dzisiaj Powiatowa Ochotnicza Straż Pożarna i Automobil Klub Ostrowski. Mieszkańcy mieli okazję nauczyć się pierwszej pomocy, resuscytacji krążeniowo-oddechowej (osób dorosłych, dzieci, a nawet psów! ), sprawdzić co kryje się w wozie strażackim, zobaczyć zabytkowe samochody i motocykle.

Przed nami jeszcze wiele działań w sztabie WOŚP w Ostrowskim Centrum Kultury. Na scenie głównej trwają występy artystyczne oraz licytacje, do których Państwa zapraszamy! Przybywajcie do nas lub śledźcie naszą relację w Telewizji Proart. A o godz. 20.00 rozbłyśnie tradycyjne światełko do nieba w wykonaniu teatru ognia “HANA HI”

Lista przedmiotów na licytacje

0 0 votes
Article Rating