Logo Sztab Ostrów Wlkp

Dzięki wam zebraliśmy już: 519794.45 złotych!

Startujemy!

Już dziś 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przygotowaliśmy dla Was moc atrakcji w ramach Finału WOŚP w Ostrowie Wielkopolskim. A wszystko w szczytnym celu, bo zbieramy dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci!

Już od rana nasi wolontariusze ruszyli na ulice Ostrowa Wielkopolskiego! Na pewno ich nie przeoczycie! Pamiętajcie, aby wrzucić datki do naszej kolorowej puszki i otrzymać czerwone serduszko!

Przypominamy, że można nas wspierać także za pomocą eSkarbonki poprzez link: #5126 Ostrowskie Centrum Kultury

Już od 16.00 na dużej scenie Ostrowskiego Centrum Kultury ruszają licytacje. Wszystkie przedmioty przeznaczone na licytacje oraz sposób jej przeprowadzenia znajdziecie w zakładce: Co do wylicytowania?

Cały rozkład wydarzeń oraz mapę działań podczas 30. Finału WOŚP znajdziecie w zakładce Program 30. Finału WOŚP. Oj będzie się działo!

Może być zdjęciem przedstawiającym na świeżym powietrzu i tekst „auza 30 SZTAB WOŚP”

Już teraz rozpoczęła się akcja oddawania krwi – Płynie w nas dobra krew Ostrów Wielkopolski w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu/Terenowy Oddział w Ostrowie Wielkopolskim (ul. Limanowskiego 20-22) i potrwa do godziny 12.00.

Na Piaskach – Szczygliczce od godziny 11.00 – Seniorzy OUTW ćwiczą dla WOŚP, następnie o 12.00 – ,,Pobiegnij z WOŚP w Ostrowie i policz się z cukrzycą” oraz  Morsujemy dla WOŚP – Ostrowski Klub Morsów

Od 13.00 na Rynku  Automobilklub Ostrowski gra z WOŚP

O 14. 00 rozpoczynamy uroczyste otwarcie WOŚP na dużej scenie Ostrowskiego Centrum Kultury! Bądźcie z nami, także za sprawą relacji na żywo na naszym Facebooku lub przed telewizorami TV Proart i portalu wlkp24.info!

Fanów ZUMBY zapraszamy już o godzinie 16. 00 do Areny Ostrów – Zumba Fitness dla WOŚP

Wiele więcej informacji znajdziecie w zakładce Program 30. Finału WOŚP

Brak dostępnego opisu zdjęcia.
0 0 votes
Article Rating