Logo Sztab Ostrów Wlkp

Dzięki wam zebraliśmy już: 519794.45 złotych!

Nasze wsparcie!

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Ostrowie Wielkopolskim nie mógłby się odbyć bez pomocy naszych partnerów. To dzięki Nim możliwe było sprawne przeprowadzenie Finału w naszym sztabie. Jak co roku mogliśmy liczyć na pomoc lokalnych firm.

Szczególnie chcieliśmy podziękować firmą wspierających naszych wolontariuszy. Dzięki Citroen Sztukowski w godzinach 12:00-20:00 kierowcy przewozili wolontariuszy z centrum na rejony oddalone od miasta (Zębców, Pruślin, Zacharzew itp.) i z powrotem. Przyłączyły się również miejskie lokale gastronomiczne. Zapieknajpa przy ulicy Wrocławskiej 20 przygotowała ciepły napój, pajdę chleba oraz zupę, a dla wolontariuszy, którzy odwiedzili lokal przy ul. Kolejowej 19 – Grand Pizza & Restaurant przygotowano zupę oraz herbatę. Grała z nami także Fundacja Wolne miejsce – Ostrów Wielkopolski, która przed Ostrowskim Centrum Kultury (ul. Wolności 2) wydawała dla wolontariuszy grochówkę i herbatę. Nie możemy pominąć tutaj także Catering Wierzbno, który przygotował ciepły posiłek dla sztabu.

Dziękujemy z całego serca za zaangażowanie Państwa i pomoc w przeprowadzeniu 29. Finału WOŚP w Ostrowie Wielkopolskim. Gramy do końca świata i jeden dzień dłużej! Siema!

5 1 vote
Article Rating