Logo Sztab Ostrów Wlkp

Dzięki wam zebraliśmy już: 519794.45 złotych!

Co przed nami?

29. Finał WOŚP w Ostrowie Wielkopolskim obfituje wiele atrakcji. Nie zabraknie występów artystycznych na naszej scenie. Sporo emocji z pewnością przysporzą nam planowane na dzisiaj licytacje. Pamiętajcie, że w tym roku nasz Finał odbywa się za pośrednictwem relacji na żywo na YouTube oraz na naszym Facebooku.

Ciekawi jesteście kolejności występów, licytacji oraz rozmów w naszym studiu WOŚP? Koniecznie zajrzyjcie do zakładki: Program 29. Finału. Początek relacji na żywo już o godz. 14.00! Bądźcie z nami! Występy wokalne i taneczne grup dzieci i młodzieży przeplatane będą licytacjami. Pełną listę przedmiotów, godziny oraz sposób licytacji znajdziecie w zakładce: Co do wylicytowania?

Podczas Finału odbędą się: akcja oddawania krwi “Kropla Krwi” – od godziny 8:00 do 12:00 w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. Oddział terenowy Ostrów Wielkopolski ul. Limanowskiego 20-22 (szpital). Zumba Fitness dla WOŚP – o godz. 17.00 na Facebooku. A także “Morsujemy z Radością”  o godzinie 12:00 na Piaskach-Szczygliczce (mały zbiornik) (Facebook)

0 0 votes
Article Rating