Logo Sztab Ostrów Wlkp

Dzięki wam zebraliśmy już: 519794.45 złotych!

Poradnik wolontariusza WOŚP w Ostrowie Wielkopolskim

W ramach tegorocznego Finału WOŚP nasi partnerzy przygotowali niespodzianki dla wolontariuszy, którzy 31 stycznia 2021 r. wyruszą na ulice naszego miasta, by zbierać pieniądze dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Tego dnia osoby za okazaniem WOŚP – owego identyfikatora, będą mogły podróżować za darmo autobusami MZK Ostrów Wielkopolski. Citroen Sztukowski w godzinach 12:00-20:00 będą przewozić wolontariuszy z centrum na rejony oddalone od miasta (Zębców, Pruślin, Zacharzew,itp.) – i z powrotem! Zapieknajpa przy ulicy Wrocławskiej 20 przygotowywać będzie dla wolontariuszy, którzy zechcą ich odwiedzić, ciepły napój, pajdę chleba oraz zupę. Grand Pizza & Restaurant również przygotuje bezpłatną zupę oraz herbatę dla wolontariuszy, którzy odwiedzą ich lokal przy ul. Kolejowej 19. Wolne miejsce – Ostrów Wielkopolski przed Ostrowskim Centrum Kultury (ul. Wolności 2) będzie wydawać dla wolontariuszy ciepły posiłek i herbatę.

Po puszki i identyfikatory wolontariusze mogą zgłaszać się już w sobotę 30 stycznia w godzinach 10.00 – 14.00 oraz w dniu Finału 31 stycznia od godziny 7:00 w Ostrowskim Centrum Kultury przy ul. Wolności 2. Będziemy czekać na Was w holu na parterze, na pewno traficie! Puszki możecie odebrać do godz. 13:00. Zdawanie puszek będzie trwać od 15:00 do godz. 20:00

W przypadku sytuacji zagrożenia zdrowia lub życia prosimy o jak najszybszy kontakt z policją: numer 112.

W przypadku jakichkolwiek problemów, pytań lub sytuacji awaryjnych prosimy o kontaktowanie się bezpośrednio ze sztabem, numer alarmowy sztabu: 536 045 726 – przeznaczony jest specjalnie dla Was!

Pamiętajcie by podczas kwestowania mieć założoną maseczkę oraz zachować dystans! Zbierajcie bezpiecznie!

Dziękujemy bardzo za wsparcie! Gramy z radością! 29. Finał WOŚP

0 0 votes
Article Rating