Logo Sztab Ostrów Wlkp

Dzięki wam zebraliśmy już: 519794.45 złotych!

29. Finał WOŚP w sieci!

Nadchodzący 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 31 stycznia 2020 r., będzie miał w tym roku niecodzienną formułę. Wiele wydarzeń odbędzie się online, w taki sposób, by nasze działania były widoczne dla wszystkich.

Każdy z wolontariuszy oprócz tradycyjnej puszki, będzie mógł posiadać e-skarbonkę (przypisaną do nr identyfikatora), którą może udostępniać na portalach społecznościowych. To właśnie dzięki temu jest możliwość wesparcia WOŚP także online. Coroczny Bieg z WOŚP “Policz się z cukrzycą” również odbędzie się wirtualnie. Każda ze zgłoszonych osób będzie mogła zarejestrować swój bieg po przez aplikacje i pobiec wyznaczoną przez siebie trasą 6 km o godz.12.00. O szczegółach poinformujemy wkrótce.

Już teraz śledźcie koniecznie nasze konta na portalach społecznościowych, by nie przegapić żadnych z wydarzeń. Na Facebooku zamieszczane są bieżące wydarzenia oraz m.in. co wtorek, będziemy mogli obejrzeć live’a “Sztabowe studio filmowe” z zaproszonymi gośćmi. Zajrzyjcie koniecznie! Natomiast na naszym Instagramie @wosp_ostrow w poniedziałki będzie można obejrzeć filmiki z przedstawicielami naszego Sztabu, w środy przenieść się w przeszłość dzięki zdjęciom z zeszłych finałów WOŚP w Ostrowie Wielkopolskim, w piątki zaś posłuchać będzie można naszych wolontariuszy, którzy opowiedzą Wam dlaczego zdecydowali się grać w tym roku z nami!

Bądźcie z nami online i GRAJMY Z GŁOWĄ! podczas 29. Finału WOŚP w Ostrowie Wielkopolskim i nie tylko. Siema!

0 0 votes
Article Rating