Logo Sztab Ostrów Wlkp

Dzięki wam zebraliśmy już: 519794.45 złotych!

Sportowy WOŚP

28. Finał WOŚP to także wiele imprez o charakterze sportowym, których w tym roku nie brakowało. Razem bawiliśmy się, tańczyliśmy, graliśmy, ale przede wszystkim pomagaliśmy i wpieraliśmy dziecięcą medycynę zabiegową. 

W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 7 wczoraj i dziś odbywała się 9. edycja “OLPNA dla WOŚP –  charytatywny turniej halowej piłki nożnej”.  W tym roku zagrało z nami 40 drużyn!

AMF_5126 (1)

Odbył się również Turniej gier podwójnych dla Wszystkich z Ostrowskim Towarzystwem Badmintona „Lotka” zorganizowano w Szkole Podstawowej nr 2. Zawodnicy rywalizowali w kilku kategoriach, we wspaniałej atmosferze.

DSC_0856

Nie zabrakło także wspólnego spalania kalorii i super zabawy podczas jubileuszowej dziesiątej ZUMBY fitness w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego. Wstępem była oczywiście darowizna na rzecz WOŚP. Roztańczoną zabawę poprowadziła dla wszystkich m.in. Marika Wojtowicz-Puchalska.

DSC_0324_A

Przez cały tydzień trwały także zajęcia sportowe u naszych partnerów w SKYfitness, a dzisiaj w dniu Finału także w FACTORY Centrum Fitness.  Były zajęcia na trampolinach, trening obwodowy, czy CrossFitness. Udział w zajęciach był możliwy po wrzuceniu kwoty do puszki WOŚP.

DSC_0771

DSC_0301_B

Wszystkie imprezy zgromadziły bardzo wiele osób, to właśnie dzięki Wam osiągniemy kolejny sukces. Dziękujemy wszystkim za udział w imprezach sportowych i okazane wsparcie podczas 28. Finału dla dziecięcej medycyny zabiegowej.  Gramy dalej ! Do zobaczenia.