Logo Sztab Ostrów Wlkp

Dzięki wam zebraliśmy już: 519794.45 złotych!

WOŚP na sportowo

WOŚP to nie tylko licytacje i występy na Głównej Scenie, to także wiele sportowych wydarzeń. W tym roku grają z nami: Ostrowskie Towarzystwo Badmintona “LOTKA”, Ostrowska Liga Piłki Nożnej Amatorskiej a także Zumba Fitness!

Ostrowskie Towarzystwo Badmintona “LOTKA” 

W hali sportowej w Szkole Podstawowej nr 2 odbył się Otwarty Turniej Badmintona w grach podwójnych. Udział wzięło aż 78 osób! Gra odbywała się w dwóch kategoriach: gier podwójnych rodziny oraz Open. Każdy rywalizował ze sobą w grupach grając 3/4 mecze. Najmłodsi zawodnicy grający mieli 8 lat najstarsi powyżej 60!  

IMG_0963
 

Ostrowska Liga Piłki Nożnej Amatorskiej

To już 7. edycja Charytatywnego Turnieju Piłki Nożnej Halowej organizowanego przez OLPNA! Podczas dwóch dni udało im się zebrać ponad 6500 zł (stan na godzinę 10). Udział wzięło rekordowa liczba zespołów- aż 37! Finalistą turnieju zostali FC Znajomi.

olpna
 

Zumba Fitness
W Starej Przepompowni zatańczyła dla nas Zumba Fitness! Uczestnicy mogli zatańczyć m.in. zumbę i w tym roku również po raz pierwszy- salsę. To już kolejny raz, gdy podczas WOŚP-u możemy wspólnie się bawić- przy okazji pomagając!

zumba