Logo Sztab Ostrów Wlkp

Dzięki wam zebraliśmy już: 519794.45 złotych!

Do puszek można wrzucić też w Werandzie, Klinice czy Piwiarni u Bossmana

Ostrowska Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, to nie tylko sztab i organizowane przez niego akcje – to również, a może przede wszystkim, mieszkańcy miasta, którzy sami zgłaszają się do nas z chęcią działania. Dzięki nim, co roku zapełnia się sklepik „Dar Serca”, można licytować wyjątkowe i naprawdę drogocenne przedmioty podczas licytacji, pomagają nam w organizacji i oczywiście – zbierają razem z nami pieniądze do puszek.

W tym roku, do wośpowej puszki będzie można wrzucić nie tylko spotykając na ostrowskich ulicach wolontariusza, ale również odwiedzając różne miejsca – 14 stycznia zagrają z nami między innymi: Restauracja Weranda (Rynek 34), Bar Klinika (ul. Raszkowska 1) oraz Park Trampolin JJ (ul. Raszkowska 68).

W przeddzień ogólnopolskiego Finału WOŚP (13 stycznia), w Piwiarni u Bossmana, już trzeci rok z rzędu, odbędzie się Alternatywnie Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Pomiędzy muzycznymi licytacjami zagrają dwa zespoły – „The Hoof”,„Zamordism”. Koncerty rozpoczną się o godzinie 20:00, a główne licytacje planowane są pomiędzy godziną 22:00 a 23:00. Organizatorzy zapowiadają, że do przegryzienia będą również vege przekąski – na słodko i wytrawnie. Wstęp to dobrowolna wrzutka do puszki w wysokości minimum 10 złotych. Cały dochód z imprezy zostanie przekazany WOŚP.

_MG_4817