Logo Sztab Ostrów Wlkp

Dzięki wam zebraliśmy już: 519794.45 złotych!

W tym roku aż cztery koncerty!

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zakończymy w Ostrowie w tym roku aż czterema koncertami – każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

2

Pierwszy koncert rozpocznie się o godzinie 20:15, kiedy na Małej Scenie zagra zespół Teren Prywatny z Młodzieżowego Domu Kultury. Jest to świeży zespół składający się z młodych i utalentowanych muzyków grających rock, blues, metal czy reggae. Każdy z członków zespołu naciera z innej strony, ale ideały pozwalają znaleźć im wspólny złoty środek. Muzyka lat 60. i 90. to ich świat i ich teren prywatny, którym z chęcią dzielą się z osobami szukającymi odrobiny dobrej muzyki.

Drugim zespołem, który pojawi się na scenie OCK będą Niedograni, czyli młody, szalony zespół muzyczny z równie szalonymi pomysłami i jeszcze bardziej szalonymi fanami. Prywatnie – zespół najlepszych przyjaciół-muzyków.

Następnie zagra kaliski zespół Hit’N’Run. To muzyczny projekt nastawiony na granie jak największej liczby koncertów. Proste, dynamiczne riffy, szybkie tempa i charakterystyczne wokale, sprawiają że muzykę HNR można śmiało umieścić w okolicach twórczości takich gigantów rock and roll’a jak: Motorhead, AC/DC czy rodzime Acid Drinkers.

Wieczór zakończy koncert Dżumy, czyli ostrowskiego duetu electro blues’owego, który tworzą Przemysław Łukasiewicz i Mariusz „Loverdozed” Czelny. Zespół łączy dwa odległe na pozór gatunki muzyczne: bluesa i elektronikę. Ich chwytliwe teksty i melodie idealnie łączą się z nowoczesnym i twórczym graniem elektronicznym.

20.15-20.35 – koncert TEREN PRYWATNY (MDK)
20.40-21.20 – koncert NIEDOGRANI
21.30-22.15 – koncert HIT’N’RUN
22.20-22.40 – koncert DŻUMA