Logo Sztab Ostrów Wlkp

Dzięki wam zebraliśmy już: 519794.45 złotych!

Stwórz razem z nami wystawę na 25. Finał WOŚP!


wosp

Za mniej niż miesiąc w całej Polsce zagra 25. Finał WOŚP. Jako że jubileuszowa edycja skłania do wspomnień, pragniemy wspólnie z Wami podsumować minione ostrowskie finały Orkiestry. Dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc w zorganizowaniu wystawy.

Byłeś wolontariuszem WOŚP i wciąż masz swój identyfikator? A może uwieczniłeś na fotografiach któryś z ostrowskich finałów? Masz w szufladzie podziękowanie od Jurka Owsiaka? A może płytę, albo nawet kasetę, z wośpowymi nagraniami? Zbierasz wycinki z gazet i znajdzie się wśród nich coś o ostrowskim WOŚP-ie? Twoja dawna klasa postanowiła wspólnie zaangażować się w akcję i opisaliście to w kronice?

25. Finał WOŚP to wymarzona okazja, aby odkurzyć pamiątki z czerwonym serduszkiem i dołożyć cegiełkę do wystawy, która w styczniu zawiśnie na ścianach Ostrowskiego Centrum Kultury,siedziby ostrowskiego sztabu WOŚP. Z wielką radością przyjmiemy wszelkie materiały archiwalne, a szczególnie te z początków Orkiestry w naszym mieście.

Wszelkie zdjęcia, identyfikatory, dyplomy, wpisy z pamiętników, nagrania można już dziś przynosić do Impresariatu (1 piętro) w Ostrowskim Centrum Kultury. Na każde pytanie, wątpliwość bądź pomysł odpowie Magda Frąszczak, do której także można przesyłać materiały w wersji elektronicznej (telefon: 667 491 374, e-mail: madzia-f11@wp.pl). Prosimy o dyskretne podpisanie swoich pamiątek, aby po wystawie wszystkie eksponaty bezpiecznie wróciły do właściwych właścicieli.