Logo Sztab Ostrów Wlkp

Dzięki wam zebraliśmy już: 519794.45 złotych!

Licytacje główne

Jak co roku, zapraszamy do udziału w licytacjach, które odbędą się podczas 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wszystkich, którzy pragną wesprzeć tegoroczną zbiórkę w ten emocjonujący sposób zapraszamy na Dużą Scenę OCK od godziny 17:20. Co w tym roku będzie można wylicytować?

 – Miniatura baneru powitalnego Ostrowa ze zdjęciem zespołu BIG CYC oraz autografami wszystkich jego członków przekazana przez Panią Prezydent Beatę Klimek.
Zestaw dla fana zespołu BIG CYC, w skład którego wchodzi koszulka z autografami, płyta koncertowa z Przystanku Woodstock oraz kolekcjonerska kartka.
Koszulka z podpisem uczestnika tegorocznej edycji Rajdu Dakar – Jakuba Przygońskiego (najlepszy debiutant Rajdu Dakar 2009, Wicemistrz Świata rajdów terenowych Cross – Country FIM 2011) przekazana przez
Panią Prezydent Beatę Klimek.
Mapa Himalajów wydana w 50. rocznicę pierwszego wejścia na Mount Everest, która zawiera wszystkie trasy i daty najważniejszych ekspedycji, także polskich. Mapa została przekazana przez Starostę Ostrowskiego Pana Pawła Rajskiego.
– Bogato ilustrowane kompendium „Atlas gór świata” przedstawiające masywy górskie ze wszystkich kontynentów przekazane przez Starostę Ostrowskiego Pana Pawła Rajskiego.
Koszulka meczowa Ostrovii 1909 z autografami wszystkich piłkarzy oraz szalik wydany na mecz 1/8 Pucharu Polski z Cracovią Kraków również z autografami, zostały przekazane przez Towarzystwo Piłkarskie OSTROVIA 1909. Dodatkowo zwycięzca licytacji będzie mógł wymyślić napis, który zostanie wykonany na tyle koszulki oraz będzie miał również możliwość zasiąść na ławce rezerwowych podczas dowolnego meczu ligowego z udziałem ostrowskiej drużyny w rundzie wiosennej.
Wycieczka do Brukseli z możliwością zwiedzenia Parlamentu Europejskiego ufundowana przez Panią Poseł do Parlamentu Europejskiego Krystynę Łybacką.
Złoty Talon o wartości 1000zł, który umożliwi nabywcy skorzystanie z usług w wybranych ostrowskich restauracji, sklepów czy salonów urody.

W tym roku licytacje odbędą się także na Strzelnicy Bractwa Kurkowego w godzinach od 11:00 do 15:00. Przedmioty, które będzie można tam nabyć to między innymi:
Oryginalna Odznaka Związku Strzeleckiego z okresu międzywojennego 1929-1933.
Koszulka meczowa Krzysztofa Lijewskiego z autografem szczypiornisty.
Koszulka meczowa Sławomira Szmala również z autografem gracza.

0 0 votes
Article Rating