Logo Sztab Ostrów Wlkp

Dzięki wam zebraliśmy już: 519794.45 złotych!

Huraaaa! Nowy rekord! :)

Pobiliśmy poprzedni rekord naszego sztabu z 2011 roku, czyli zebraliśmy więcej niż 68482,04 złotych ! Wszystko dzięki hojności Ostrowian i poświęceniu wolontariuszy, którzy wytrwale do ostatnich godzin zbierali pieniądze. To wspólny sukces wolontariuszy, darczyńców i (skromnego) sztabu, który posprzątał już cały swój bałagan 🙂 Bo jak się coś robi, to bałagan się zawsze pojawia i w zasadzie nie wiadomo skąd.

Z ostatnich doniesień od osób liczących wynika, że mamy już 69. 679,66 złotych, ale to przecież nie wszystko! Na Allegro wciąż trwają licytacje ofiarowanych w sklepiku sztabowym produktów. W ten sposób, bez kłopotów a z tortem, muzyką i fajerwerkami dotarliśmy do końca XX finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w naszym ostrowskim sztabie. Czas na gromkie ,,dziękujemy” dla wszystkich, którym się należy.

My energii mamy wciąż sporo, ale już czas spać. Przecież jutro szkoła… Do zobaczenia za rok, szykujcie się na kolejny rekord                                                               Siema!

0 0 votes
Article Rating