Logo Sztab Ostrów Wlkp

Dzięki wam zebraliśmy już: 410950,01 złotych!

AUTO SERWIS LEŚNIAK

lesniak

Stacja kontroli pojazdów przy ul. Klasztornej 2D oferuje przeglądy podstawowe oraz rozszerzone pojazdów do 3,5 t. oraz motocykli. W warsztacie wykonywane są także wszelkie naprawy bieżące jak i główne pojazdów osobowych i dostawczych do 3,5 t.

Z Orkiestrą grają poprzez stacjonarną puszkę, która znajduje się w zakładzie od 21 grudnia.

Auto Serwis Leśniak na Facebooku

PRZEDSZKOLE NR 9 “MIŚ USZATEK”

miś uszatek
Ostrowskie Przedszkole nr 9 z okazji 28. Finału WOŚP organizuje u siebie atrakcje dla całych rodzin. Przygotowali mnóstwo zabaw, animacji, warsztatów, a także loterie z fantami i kącik ze słodkościami. Szczegóły tutaj (klik).

POLKURIER – PUNKTY KURIERSKIE

polkurier

Punkty kurierskie przy ul. Szkolnej 12 oraz Sienkiewicza 20 pośredniczą w nadawaniu paczek. Pracownicy pomagają zapakować, a także wybrać najlepszą opcję dostarczenia paczki pod wskazany adres.

Oba punkty grają z WOŚP. W swoich punktach od 21 grudnia zbierają pieniądze do orkiestrowych puszek stacjonarnych.

Polkurier na Facebooku

OPAKOWANIAOK.PL

logo (1)

Ta firma przekazała dla sztabu opakowania i naczynia, dzięki którym możemy serwować pyszną kawę oraz posiłki dla wolontariuszy.

Strona internetowa OpakowaniaOk.pl

N021 CAFE & RESTAURANT

kwadrat-21

No21 Cafe and restaurant zlokalizowany na ostrowskim Rynku zaprasza do siebie codziennie już od rana na pyszne śniadania.

W dzień Finału oferuje dla wolontariuszy gorącą czekoladę na wynos. Z pewnością uprzyjemni to całodzienne kwestowanie na ulicach.

OSTROWSKIE CENTRUM KULTURY

logoock

Ostrowskie Centrum Kultury jest największą instytucją kulturalną w naszym mieście. Organizuje setki wydarzeń każdego roku, a jednym z nich jest właśnie Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przygotowania do każdego z finałów trwają kilkaset godzin, a pracownicy OCK dzielnie dbają o wszelkie sprawy organizacyjne. W tym miejscu nie można nie wspomnieć o tym, że to właśnie OCK jest gospodarzem każdego Finału w Ostrowie.

Strona internetowa Ostrowskiego Centrum Kultury

DAWID URBAŃSKI – WEBASTIK

logi_urbanski
Webastik zajmuje się projektowaniem, kodowaniem oraz programowaniem na potrzeby Internetu. Dawid Urbański – właściciel firmy Webastik – współpracuje z nami od 2015 roku, kiedy to w błyskawicznym tempie stworzył nam nową stronę internetową, na której właśnie się znajdujesz. Sprostał wszystkim naszym wymaganiom i oczekiwaniom, a nawet śmiało można rzec, że zrobił dużo więcej.

Strona internetowa Dawida

Dawid na Facebooku

HUFIEC ZHP OSTRÓW WIELKOPOLSKI

bjvenus-logo-e1420810540919

Ostrowski hufiec zrzesza ponad 500 zuchów, harcerzy i instruktorów.

Harcerze ostrowskiego hufca są potęgą każdego finału WOŚP w naszym mieście. To dzięki nim program dopięty jest na ostatni guzik, to oni spędzają kilkanaście godzin na liczeniu zebranych pieniędzy, a także dbają o najmniejsze szczegóły, często zupełnie niezauważalne, w trakcie finału.

Ratowników z Harcerskiego Klubu Ratowniczego można podziwiać w pozoracjach medycznych, a WOŚPowe fotorelacje, video i wszelkie teksty w mediach możesz czytać i oglądać dzięki harcerzom wychowanych w hufcowym Zespole Promocji i Wizerunku. Nie można także zapomnieć o harcerzach, którzy corocznie dzielnie wychodzą na ulice z puszkami.

Strona internetowa ostrowskiego Hufca ZHP

Ostrowski hufiec na Facebooku

MARIKA WOJTOWICZ – ZUMBA

marika

Marika od lat urozmaica program Finału WOŚP w Ostrowie swoja jakże energetyczną i pozytywną ZUMBĄ. Każda edycja „Zumba dla WOŚP” cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a sala gimnastyczna pęka w szwach od roztańczonych zumbowiczów.

Zumba Marika na Facebooku

GRUPA MSG

GRUPA MSG to poznańska agencja specjalizująca się w organizacji eventów, stworzona z pasji do kreacji wydarzeń na najwyższym poziomie. Na rynku działają od 8 lat, realizując eventy na terenie całej Polski. Z nami jednak współpracują na zupełnie innej płaszczyźnie. To właśnie oni udostępnili nam bezpłatnie serwer, na którym umieściliśmy naszą stronę internetową. Grają z nami od 2016 roku.

TELEWIZJA PROART

proart
Telewizja Proart działa nieprzerwanie od 1995 roku. Podstawowym celem jej działalności jest przygotowywanie informacji z regionu, produkcja magazynów tematycznych, a także reportaży dotyczących życia i problemów społeczności lokalnej. Na początku swojej działalności Telewizja Proart funkcjonowała tylko w obrębie Ostrowia Wielkopolskiego, dziś obejmuje swoim zasięgiem 5 miast powiatowych Południowej Wielkopolski.

Od wielu lat Telewizja Proart wspiera działania ostrowskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy głównie poprzez realizację programu na żywo w samym dniu Finału.

Strona internetowa Telewizji Proart

OLPNA

olpna

Stowarzyszenie OLPNA (Ostrowska Liga Piłki Nożnej Amatorskiej), to dobrze już znana w Ostrowie Wielkopolskim marka. Jest organizatorem rozgrywek piłki nożnej 6-osobowej w naszym mieście już od 2007 roku. Doskonały i szybki rozwój ligi spowodował, że w sezonie 2016/2017 do turnieju zgłosiła się rekordowa liczba drużyn – 32 zespoły, w których wystąpi ponad 600 zawodników. OLPNA jest zrzeszona w Polskiej Federacji Piłki Nożnej 6-osobowej Playarena. Dzięki temu najlepsze zespoły z Ostrowa co roku rywalizują w Mistrzostwach Polski oraz w Fortuna Pucharze Polski. Jest to również szansa dla zawodników, którzy mogą zdobyć powołania do Reprezentacji Polski Piłki Nożnej 6-osobowej.

Od 2011 roku OLPNA gra razem z ostrowskim sztabem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Corocznie organizują turniej halowej piłki nożnej „OLPNA dla WOŚP”, z którego zarówno wpisowe wpłacane przed drużyny, jak i pieniądze pochodzące z licytacji – które odbywają się pomiędzy meczami – trafiają do puszek Orkiestry. Przez wszystkie edycje OLPNA na rzecz WOŚP zebrała ponad 24 tys. zł.

OLPNA na Facebooku

Strona internetowa OLPNA

AMS TROFEA SPORTOWE

trofea

AMS Trofea Sportowe to ostrowska firma, która oferuje największy wybór pucharów, statuetek szklanych i odlewanych, medali oraz dyplomów. W ofercie znaleźć można między innymi oryginalne upominki na każdą okazję: jubileusze, śluby, urodziny, podziękowania i spotkania firmowe. Firma zajmuje się również grawerowaniem każdego materiału począwszy od szkła, poprzez pleksi, kończąc na metalach: stali, aluminium, złocie i srebrze.

AMS gra z nami i to w wielkim stylu! Właściciele firmy od lat wspierają nasz sztab fundując wspaniałe medale dla zawodników turnieju sportowego „OLPNA dla WOŚP”, a od 2017 roku także dla uczestników biegu „Pobiegnij z WOŚP w Ostrowie”!

Strona internetowa AMS

AMS na Facebooku

ZAPIEKNAJPA

1550089303

Zapieknajpa to jedyne takie miejsce na mapie Ostrowa. Oferują szeroki wybór zapiekanek, które zaspokoją największe głody.

W 2020 roku gra z nami na dwa sposoby. Od 23 grudnia jest tam stacjonarna puszka WOŚP, do której zbierane są pieniądze na rzecz Orkiestry.

W dzień finału natomiast wolontariusze mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanej oferty gastronomicznej aby zebrać siły na dalsze kwestowanie.

Zapieknajpa na Facebooku

Strona internetowa 

SALON FRYZJERSKI – RASZKOWSKA 28

fryzjerBIAŁY

Profesjonalny salon fryzjerski specjalizujący się w usługach zarówno damskich, jak i męskich.

Od 21 grudnia znajduje się tam stacjonarna puszka WOŚP.

Salon fryzjerski na Facebooku 

FILIŻANKA HERBATY

Filiżanka herbaty

Jest to miejsce, gdzie można kupić różnorodną herbatę liściastą, a także usiąść, zrelaksować się i wypić dobrze zaparzoną świeżą herbatę oraz kawę.

Od 2 stycznia do dnia Finału znajduje się tam stacjonarna puszka WOŚP, z której pieniądze zasilą konto Fundacji.

Filiżanka herbaty na Facebooku

MANHATTAN CLUB

manhattan club

Manhattan Club na mapie polskiego clubbingu istnieje od ponad 24 lat. Klub Manhattan to nie tylko miejsce odbywania się wydarzeń muzycznych. To przede wszystkim miejsce jednoczące od lat klubowiczów!

Do dyspozycji klubowiczów oddano 3 parkiety muzyczne, 4 bary (w tym jeden specjalny Shot Bar mieszczący się na balkonie dużej sali), specjalną strefę Exclusive oraz Vip Room Blue mieszczący 30 osób, który jest idealną propozycją na przyjęcia urodzinowe, wieczory panieńskie, kawalerskie oraz wszelkiego rodzaju imprezy integracyjne.

Manhattan Club w tym roku organizuje imprezę, która odbędzie się 11 stycznia, a częściowy dochód z niej przeznaczony zostanie na rzecz WOŚP. W trakcie imprezy znajdą się tam również stacjonarne puszki WOŚP. Szczegóły wydarzenia (klik).

FACTORY CENTRUM FITNESS

Factory Centrum Fitness to nie tylko miejsce, to przede wszystkim ludzie! Kochamy sport i kochamy dzielić się naszą pasją. Właśnie dlatego pracują dla nas najlepsi specjaliści, którzy nieustannie dbają o jakość i efektywność Twojego treningu.

W FCF znajduje się stacjonarna puszka, a w dzień Finału można skorzystać ze zorganizowanych zajęć ruchowych z trenerami (opłata to dobrowolna wrzutka do puszki WOŚP). Szczegóły wydarzenia (klik)

Factory Centrum Fitness na Facebooku

Strona internetowa

GRAND PIZZA

grand pizza

Ta pizzeria powstała w Ostrowie Wielkopolskim pod koniec roku 1997 zyskując systematycznie uznanie dzięki smacznej pizzy. W ciągu tych lat dorobili się olbrzymiej grupy stałych klientów, doceniających wyjątkowy smak oferowanych produktów. Przygotowywane w lokalu potrawy są tworzone z wysokiej jakości, wyłącznie świeżych składników.

W lokalu Grand Pizza przy ul. Kolejowe 19 znajduje się stacjonarna puszka, a w dzień Finału wolontariusze mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanej oferty posiłków.

Grand Pizza na Facebooku

Strona internetowa

SKY FITNESS

Profesjonalizm, wspaniała atmosfera i najwyższa jakość obsługi – trzy słowa, które opisują świat SKY Fitness. Do dyspozycji klientów udostępnione są trzy poziomy, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

W SKY Fitness przy ul. Raszkowskiej 78 znajduje się stacjonarna puszka, a w dniach 8-11 stycznia odbywają się tam zajęcia, w których udział możliwy jest po wrzuceniu dowolnej kwoty do puszki WOŚP.

Szczegóły akcji (klik)

Strona internetowa

Sky Fitness na Facebooku

OSTROWSKIE CENTRUM OPTYCZNE

ostrowskie entrum optyczne

Salon optyczny Ostrowskie Centrum Optyczne to optyk, który oferuje szeroki wybór opraw okularowych, przeciwsłonecznych, akcesoriów optycznych oraz soczewek kontaktowych. Na najwyższym poziomie gabinet optometryczny, dzięki nowoczesnej aparaturze medycznej i specjalistycznym technikom badania zapewni pełne dokładne badanie wzroku. Z myślą o najmłodszych klientach, badanie wzroku dla dzieci jest zawsze bezpłatne. Działalność salonu to również profesjonalny dobór opraw z indywidualnym doborem kolorystycznym przez stylistów opraw okularowych.

Ostrowskie Centrum Optyczne prowadzi akcje “Zbieranie przez badanie”  w dniach 23.12.19 – 12.01.20.

Przyjdź do salonu optycznego Ostrowskie Centrum Optyczne na ulicę Kolejową 27a w Ostrowie, skorzystaj z pełnego badania wzroku, opłata dobrowolna minimum 50zł.

Podczas Finału w siedzibie sztabu każdy chętny będzie mógł zatrzymać się przy punkcie Ostrowskiego Centrum Optycznego na kontrolę “ciśnienia w oku”. Badanie będzie  przeznaczone dla osób dorosłych. Zapraszamy w godzinach 16.00 – 20.00.

Ostrowskie Centrum Optyczne na Facebooku

Strona internetowa OCO

RAFAŁ KACZMAREW, ZŁAP CHWILĘ, KAŹMIERCZAK FOTOGRAFIA ORAZ PAWEŁ HNATYK

1logologo-zlapchwile_blackPH-Studio_black

To czterech zdolnych fotografów, którzy przez cały dzień Finału będą wszędzie, gdzie dzieją się orkiestrowe wydarzenia. Wszystkie ich zdjęcia znaleźć będzie można na naszym profilu na Facebooku (klik).

Rafał Kaczmarew

Złap Chwilę

Kaźmierczak Fotografia

Paweł Hnatyk

ZAHIR KEBAB

12246624_486159021509201_3117669627288140154_n

Lokale przy ul. Kolejowej 36, Szkolnej 14 oraz Rynek 10 oferują dla wolontariuszy w dzień Finału 50% zniżki na całe menu.

Zahir na Facebooku

OTB LOTKA

lotka

Ostrowskie Towarzystwo Badmintona “LOTKA” działa od 2009 roku. Zrzesza oraz szkoli pasjonatów badmintona w każdym wieku. Z Orkiestrą grają już od kilku lat organizując turnieje dla całych rodzin.

Szczegóły tegorocznego wydarzenia (klik)

MINIMAL

minimal

Poznańska kawiarnia prowadzona przez wieloletniego wolontariusza naszego sztabu. Zaopatruje ostrowski Sztab w profesjonalny sprzęt do kawy oraz samą kawę, która serwowana będzie podczas finału.

CUKIERNIA MAREK GAGATEK

marek

Cukiernia Marek Gagatek zlokalizowana przy ostrowskim Rynku zaprasza wolontariuszy na kawę oraz pączka za symboliczny 1 grosz.