Logo Sztab Ostrów Wlkp

Dzięki wam zebraliśmy już: 342887,87 złotych!

Nasi partnerzy

W naszą akcję zaangażowało się wiele firm i sklepów, u których znajdziecie jedną z kilku sztabowych puszek stacjonarnych! Możecie pomóc w napełnieniu puszki już od 15.12 aż do 31.01!  

Przedstawiamy listę firm, u których znajdziecie jedną z naszych puszek:

 • Przedszkole nr 9 
 • Milena Barańczak Perfect Look Studio Urody 
 • Auto Serwis Leśniak 
 • Ostrowskie Centrum Optyczne 
 • Naleśnikarnia i Pierogarnia „u Szevy” 
 • Sklep Zielarsko-Medyczny “Fiołek” w Odolanowie 
 • Trofea Sportowe AMS 
 • Harissa Kebabownia  
 • NEWREH fizjoterapia i sport
 • Catering Wierzbno
 • Zespół Szkół Publicznych w Sulmierzycach

 • Grafcom P.C. Komputery, kasy fiskalne w Odolanowie

 • Przedszkole Nr 11 im. Calineczki Filia w Ostrowie Wielkopolskim

Odwiedzając ich pamiętajcie o możliwości wrzucenia drobnych do puszki WOŚP!

 PRZEDSZKOLE NR 9 “MIŚ USZATEK” 

ul. Jana Brzechwy 2, 63-400 Ostrów Wielkopolski

MILENA BARAŃCZAK PERFECT LOOK STUDIO URODY

Perfect Look to miejsce, gdzie zadbasz o swój wygląd i dobre samopoczucie.
Oferuję zabiegi manicure, pedicure, makijaże na każdą okazję. Zadbam też o Twoje brwi oraz naturalne rzęsy. Do zabiegów używane są najwyższej jakości kosmetyki.
ul. Mertki 14/6 63-400 Ostrów Wielkopolski

  AUTO SERWIS LEŚNIAK  

Stacja kontroli pojazdów przy ul. Klasztornej 2D oferuje przeglądy podstawowe oraz rozszerzone pojazdów do 3,5 t. oraz motocykli. W warsztacie wykonywane są także wszelkie naprawy bieżące jak i główne pojazdów osobowych i dostawczych do 3,5 t. Z Orkiestrą grają poprzez stacjonarną puszkę, która znajduje się w zakładzie.

 

  OSTROWSKIE CENTRUM OPTYCZNE

Salon optyczny Ostrowskie Centrum Optyczne to optyk, który oferuje szeroki wybór opraw okularowych, przeciwsłonecznych, akcesoriów optycznych oraz soczewek kontaktowych. Na najwyższym poziomie gabinet optometryczny, dzięki nowoczesnej aparaturze medycznej i specjalistycznym technikom badania zapewni pełne dokładne badanie wzroku. Z myślą o najmłodszych klientach, badanie wzroku dla dzieci jest zawsze bezpłatne. Działalność salonu to również profesjonalny dobór opraw z indywidualnym doborem kolorystycznym przez stylistów opraw okularowych.

Przyjdź do salonu optycznego Ostrowskie Centrum Optyczne na ulicę Kolejową 27a w Ostrowie, skorzystaj z pełnego badania wzroku, opłata dobrowolna minimum 50zł.   Ostrowskie Centrum Optyczne na Facebooku.

 NALEŹNIKARNIA I PIEROGARNIA “U SZEVY”

Pasaż Strzelecki ul. Strzelecka 57/10 Ostrów Wielkopolski
 

SKLEP ZIELARSKO-MEDYCZNY “FIOŁEK” W ODOLANOWIE

Rynek 1A, 63-430 Odolanów

 

  AMS TROFEA SPORTOWE 

AMS Trofea Sportowe to ostrowska firma, która oferuje największy wybór pucharów, statuetek szklanych i odlewanych, medali oraz dyplomów. W ofercie znaleźć można między innymi oryginalne upominki na każdą okazję: jubileusze, śluby, urodziny, podziękowania i spotkania firmowe. Firma zajmuje się również grawerowaniem każdego materiału począwszy od szkła, poprzez pleksi, kończąc na metalach: stali, aluminium, złocie i srebrze. AMS na Facebooku

ul. Odolanowska 50, 63-400 Ostrów Wielkopolski

AMS gra z nami i to w wielkim stylu! Właściciele firmy od lat wspierają nasz sztab fundując wspaniałe medale dla zawodników turnieju sportowego „OLPNA dla WOŚP”, a od 2017 roku także dla uczestników biegu „Pobiegnij z WOŚP w Ostrowie”! 

  HARISSA KEBABOWNIA

Harissa to niezwykła przygoda smaku ! Ta arabska przyprawa zmienia w kuchni wszystko!

ul. Tadeusza Kościuszki 26 63-400 Ostrów Wielkopolski

 NEW REH – FIZJOTERAPIA I SPORT

Centrum NewReh to nowa jakość na rynku rehabilitacji i treningu personalnego.

ul. Batorego 40 63-400 Ostrów Wielkopolski

 

 CATERING – WIERZBNO

Wierzbno ul. Kościelna16,  63-430 Odolanów 

 

ZESPÓŁ SZKÓŁ PUBLICZNYCH W SULMIERZYCACH

 ul. Szkolna 2, 63-750 Sulmierzyce  

 

Grafcom P.C. Komputery, kasy fiskalne w Odolanowie

ul. Kaliska 2, 63-430 Odolanów
 
 

Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Odolanowie

Pl. Kościuszki 4, 63-430 Odolanów  na Facebooku

 

Ejo i Pati Catering w Gorzycach Wielkich

Szkolna 44, 63-410 Gorzyce Wielkie

 

Gminny Ośrodek Kultury w Przygodzicach

ul. Wrocławska 52, 63-421 Przygodzice na Facebooku 

 

Centrum Kultury oraz Biblioteka Publiczna GiM Nowe Skalmierzyce

ul. 3 Maja 32, 63-460 Nowe Skalmierzyce

 

TASOMIX w Biskupicach Ołobocznych

Środkowa 89, 63-460 Biskupice Ołoboczne na Facebooku 

 

Zapieknajpa

Wrocławska 20, 63-400 Ostrów Wielkopolski

 

Przedszkole Nr 11 im. Calineczki Filia w Ostrowie Wielkopolskim

Grabowska 1, 63-400 Ostrów Wielkopolski

Wspierają nas także…

 

  OSTROWSKIE CENTRUM KULTURY

Ostrowskie Centrum Kultury jest największą instytucją kulturalną w naszym mieście. Organizuje setki wydarzeń każdego roku, a jednym z nich jest właśnie Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przygotowania do każdego z finałów trwają kilkaset godzin, a pracownicy OCK dzielnie dbają o wszelkie sprawy organizacyjne. W tym miejscu nie można nie wspomnieć o tym, że to właśnie OCK jest gospodarzem każdego Finału w Ostrowie.

 

 HUFIEC ZHP OSTRÓW WIELKOPOLSKI

Ostrowski hufiec zrzesza ponad 500 zuchów, harcerzy i instruktorów.

Harcerze ostrowskiego hufca są potęgą każdego finału WOŚP w naszym mieście. To dzięki nim program dopięty jest na ostatni guzik, to oni spędzają kilkanaście godzin na liczeniu zebranych pieniędzy, a także dbają o najmniejsze szczegóły, często zupełnie niezauważalne, w trakcie finału.

Ratowników z Harcerskiego Klubu Ratowniczego można podziwiać w pozoracjach medycznych, a WOŚPowe fotorelacje, video i wszelkie teksty w mediach możesz czytać i oglądać dzięki harcerzom wychowanych w hufcowym Zespole Promocji i Wizerunku. Nie można także zapomnieć o harcerzach, którzy corocznie dzielnie wychodzą na ulice z puszkami. Ostrowski hufiec na Facebooku.

 

MARIKA WOJTOWICZ – ZUMBA

Marika od lat urozmaica program Finału WOŚP w Ostrowie swoja jakże energetyczną i pozytywną ZUMBĄ. Każda edycja „Zumba dla WOŚP” cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a sala gimnastyczna pęka w szwach od roztańczonych zumbowiczów. 

 

  TELEWIZJA PROART

 

 

Telewizja Proart działa nieprzerwanie od 1995 roku. Podstawowym celem jej działalności jest przygotowywanie informacji z regionu, produkcja magazynów tematycznych, a także reportaży dotyczących życia i problemów społeczności lokalnej. Na początku swojej działalności Telewizja Proart funkcjonowała tylko w obrębie Ostrowia Wielkopolskiego, dziś obejmuje swoim zasięgiem 5 miast powiatowych Południowej Wielkopolski.

Od wielu lat Telewizja Proart wspiera działania ostrowskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy głównie poprzez realizację programu na żywo w samym dniu Finału.

 

  OLPNA

 

 

Stowarzyszenie OLPNA (Ostrowska Liga Piłki Nożnej Amatorskiej), to dobrze już znana w Ostrowie Wielkopolskim marka. Jest organizatorem rozgrywek piłki nożnej 6-osobowej w naszym mieście już od 2007 roku. Doskonały i szybki rozwój ligi spowodował, że w sezonie 2016/2017 do turnieju zgłosiła się rekordowa liczba drużyn – 32 zespoły, w których wystąpi ponad 600 zawodników. OLPNA jest zrzeszona w Polskiej Federacji Piłki Nożnej 6-osobowej Playarena. Dzięki temu najlepsze zespoły z Ostrowa co roku rywalizują w Mistrzostwach Polski oraz w Fortuna Pucharze Polski. Jest to również szansa dla zawodników, którzy mogą zdobyć powołania do Reprezentacji Polski Piłki Nożnej 6-osobowej.

Od 2011 roku OLPNA gra razem z ostrowskim sztabem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Corocznie organizują turniej halowej piłki nożnej „OLPNA dla WOŚP”, z którego zarówno wpisowe wpłacane przed drużyny, jak i pieniądze pochodzące z licytacji – które odbywają się pomiędzy meczami – trafiają do puszek Orkiestry. Przez wszystkie edycje OLPNA na rzecz WOŚP zebrała ponad 24 tys. zł. OLPNA na Facebooku.

TWORZENIE STRON WWW – DAWID URBAŃSKI

Tworzenie stron www. Projektowanie, programowanie stron internetowych. hi@dawidurbanski.com

 

GRUPA MSG Logo  GRUPA MSG

RUPA MSG to nowatorska oraz kompleksowa odpowiedź na Państwa wymagania. Dzięki połączeniu trzech usług: realizacji eventów, dostarczania ekskluzywnych podarunków i firmowych gadżetów oraz wypożyczania sprzętu technicznego i atrakcji. Dajemy Państwu wachlarz nieograniczonych możliwości, z którego możecie skorzystać nie tracąc czasu na szukaniu kilkunastu podwykonawców, a zrealizowanie wszystkich potrzeb u jednego zaufanego partnera!

  MANHATTAN CLUB

Manhattan Club na mapie polskiego clubbingu istnieje od ponad 24 lat. Klub Manhattan to nie tylko miejsce odbywania się wydarzeń muzycznych. To przede wszystkim miejsce jednoczące od lat klubowiczów!

Do dyspozycji klubowiczów oddano 3 parkiety muzyczne, 4 bary (w tym jeden specjalny Shot Bar mieszczący się na balkonie dużej sali), specjalną strefę Exclusive oraz Vip Room Blue mieszczący 30 osób, który jest idealną propozycją na przyjęcia urodzinowe, wieczory panieńskie, kawalerskie oraz wszelkiego rodzaju imprezy integracyjne.

 

 

Już drugi rok z rzędu razem z nami zagra klub Manhattan Czekanów
30 stycznia przygotujcie na kolejną odsłonę klubowego grania z Orkiestrą, podczas transmisji live prosto z klubu Manhattan na YouTube i Facebooku.

 

                           

RAFAŁ KACZMAREW, ZŁAP CHWILĘ ORAZ PAWEŁ HNATYK

 

 

To czterech zdolnych fotografów, którzy przez cały dzień Finału będą wszędzie, gdzie dzieją się orkiestrowe wydarzenia. Wszystkie ich zdjęcia znaleźć będzie można na naszym profilu na Facebooku (klik).

 

Pancernik.eu

Tworzą dla nas infolinię.